حوادث

آتش سوزی در مسابقه میدون چرا اتفاق افتاد؟ + فیلم

قضیه آتش سوزی استودیو مسابقه میدون و علت حادثه

حادثه آتش سوزی در استودیو میدون

شب گذشته ( ۲۰ اردیبهشت ۹۹) حادثه آتش سوزی در هنگام ضبط مسابقه میدون پیش آمد که منجر به آتش سوزی گسترده ای در استودیو ضبط این برنامه شد.متاسفانه چند نفر مصدوم هم داشت اما طبق پیامی که در رسانه های اجتماعی این مسابقه انشار یافته حادثه جانی نداشته.

علت حادثه آتش سوزی در استودیو میدون چه بود؟

“میدون”یک رقابت تلویزیونی استعدادیابی کارآفرینانه است که با هدف مشاوره و حمایت از کسب‌ و کارهای نوپا، طراحی شده و با حضور ۴ داور متخصص و فعال در حوزه کسب و کار نوین پخش خود را آغاز خواهد کرده است.

در این رقابت افراد مختلف از سراسر ایران که ایده کارآفرینانه و نویی دارند . ایده خود را مطرح میکنند و در معرض داوری داورها قرار میدهند  و نیز به صورت نمایشی حتی ایده خود را اجرا میکنند.

گویا یکی از این ایده ها، ایده وسیله اطفا حریقی بوده که میتوانسته در مدارس جلوی آتش سوزی و تکرار این سری حواذث تلخ را بگیرد، به همین منظور آتش ساختگی راه اندازی شده اما از کنتر خارج شده و استودیو را به آتش کشانده.

متن منتشر شده در شبکه های اجتماعی این مسابقه

سلام به همه دوستان و دنبال کنندگان #مسابقه_میدون
متاسفانه امشب هنگام ضبط برنامه میدون ناگهان کنترل آتش سوزی نمایشی از دست خارج شد و استدیو آتش گرفت. خدا رو شکر کسی آسیب جانی ندید.
? قرار بود تو این اجرا #کارآفرین مثلا راه امنی برای جلوگیری از #آتشسوزی مدارس و تکرار ماجراهای تلخ آتش سوزی بخاریهای مدارس مثل #دختران_شین_آباد بشه که باعث شد ما خودمون هم درس عبرت بشیم و از این به بعد داستان پسران میدون ابادی هم بشنوید. ?
خلاصه این هم از داستان اخرین ضبط فصل اول که هم #زلزله داشتیم هم اتش سوزی. البته یه مرحله کار رو اگر کلان تر ببینیم یه سری میگن تو این ۲ دوره فقط یه هاریکن و فوران دماوند رو نداشتیم??

ویدئو و فیلم آتش سوزی استودیو مسابقه میدون

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا