حوادث

قتل فجیع رومینا اشرفی ۱۴ ساله، قربانی قتل ناموسی دیگر

اینستاگرام رومینا اشرفی

رومینا اشرفی دختر ۱۴ ساله ای است که اوایل خردادماه  توسط پدرش به قتل رسید، آنهم به طرز فجیع و با داس!

طبق گفته بخشدار شهرستان حیوق، یکی از اهالی این بخش به اتهام قتل دخترش دستگیر شده‌است و جزئیات این پرونده بعد از طی مراحل قانونی و حقوقی به مردم اطلاع رسانی می شود.

کاظم رزمی روز سه شنبه گفت: در هفته جاری قتلی در بخش حویق روی داده و هم اکنون متهم به قتل در زندان به سر می برد و مسئولان امر برای تکمیل اطلاعات پرونده و رسیدگی به ابعاد مختلف آن در تلاش هستند.

بخش حویق از توابع شهرستان تالش ۳۲ هزار نفر جمعیت دارد.

قتل رومینا اشرفی
قتل رومینا اشرفی

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت با بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

به گزارش گیل‌خبر، رومینا اشرفی، متولد ۱۳۸۵ در بخش حویق از شهرستان تالش، دلباخته یکی از مردهای همشهری بود و در پی مخالفت‌های شدید پدرش با این ازدواج، از منزل فرار کرد.

پس از پیگیری دو خانواده و بازداشت آنها از سوی پلیس، با وجود هشدارهای مکرر رومینا مبنی بر خطر جانی وی در صورت بازگشت به منزل با توجه به «خلقیات» پدرش، وی بر اساس قانون به پدر تحویل داده می‌شود.

علاوه بر این، این قتل‌ها در استان‌های ایلام، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، همدان و آذربایجان غربی هم به چشم می‌خورد.

ماجرای قتل رومینا

رومینا به یکی از پسران همشهری خود که ۳۵ سال داشت علاقه مند میشود،تصمیم می گیرند که با یکدیگر ازدواج کنند اما خانواده آنها با این وصلت مخالف بوده‌اند و در نهایت این دختر با پسر مورد علاقه خود از خانه فرار می‌کند.

بعد از پیگیری های خانواده آنها در نهایت تحت تعقیب پلیس قرار می‌گیرند و بعد از گذشت مدتی توسط پلیس دستگیر شده و به خانواده هایشان تحویل داده می‌شوند.

در نهایت او به خانواده‌اش تحویل داده می شود اما خشم پدر همچنان شعله ور بوده و سرانجام زمانی که رومینا در خواب بوده با استفاده از داس سر از تنش جدا می کند.

۹۹/۰۳/۰۸

بهمن خاوری ( دوست پسر و شخصی که رومینا اشرفی را ربوده بود) به اتهام آدم ربایی و برخی شواهد که حکایت از نقش داشتن در عصبانیت پدر مرحومه رومینا اشرفی داشت، بازداشت و تحویل مقام قضایی شد.

بهمن خاوری

آدرس اینستاگرام رومینا اشرفی

این دختر در اینستاگرام هیچ پیجی ندارد و اگر هر پیجی با نام او دیدید فیک و جعلی میباشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا